Bővülő csapatunkba

Területi képviselő-üzletkötő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Német Normfest termékek Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, Tolna megyében partnerhálózat kiépítésére.
  • Új partnerek telefonos és személyes felkutatása, a termékek megismertetése; partner meggyőzése, partneri hálózat kiépítése.
  • Ügyfelek igényeinek figyelemmel kísérése, kiszolgálása.
  • Rendszeres kapcsolattartás a meglévő partnerekkel telefonon, e-mailben és személyesen.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki affinitás
  • Minimum 2 év sikeres, hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat/ügyfélkör,
  • Pozitív, eredményorientált szemléletmód,
  • Minimum középszintű végzettség,
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség, nyitottság
  • Napi 8 órás munkavégzés, minimum 12 üzlet látogatás.
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű Word és Excel tudás.
  • Kultúrált megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Meglévő, aktív kapcsolatrendszer
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat / ügyfélkör

Amit kínálunk:

  • Piacképes bérezés, teljesítmény arányos jutalék
  • Munkához szükséges céges autó, mobiltelefon
  • Rugalmas munkavégzés
  • Modern irodai környezet, fiatalos csapat
  • Segítőkész, támogató back office és műszaki szakértő gárda
  • Tervezhető, hosszú távú munkalehetőség

Az adott munkakör jellege csak részben teszi lehetővé az otthoni munkavégzést. Az ehhez szükséges eszközök biztosítottak (laptop, mobiltelefon)

A munkavégzés veszprém megyei irodával, balatonfüredi központtal történik.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely – Csongrád megye

Havi nettó fizetési keret:

  • Teljesítményarányos kiemelt bérezés

Egyéb juttatások:

  • céges autó, mobiltelefon

ARK Group Kft.
H-8242 Balatonudvari
Balaton u. 1.

Hívjon minket!

+36 70 632 5507
+36 70 634 5560

Írjon nekünk!

info[kukac]arkgroup[pont]hu